Stavební divize BJP company

Spolupracujte s BJP Company

Stavební divize naší firmy funguje od roku 2010, kdy jsme se zabývali převážně výstavbou veřejného osvětlení. Firma samozřejmě neustále procházela dalším vývojem, a tak jsme naše služby během let úspěšného fungování postupně rozšiřovali. V současné chvíli Vám tedy kromě výstavby veřejného osvětlení nabízíme veškeré služby pozemního stavitelství, výstavby rodinných domů, developerských projektů a inženýrských sítí.

 • Zkušenosti od roku 2010

  Máme dlouholeté zkušenosti v oboru veškerých stavebních prací, neváhejte se tak na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem co se týče stavebních úprav, dokumentace či legislativy. Naše zkušenosti jsou Vám plně k dispozici!

 • Kvalitní materiály a provedení

  Zakládáme si na kvalitní práci, proto používáme nejlepší materiály, které si pečlivě vybíráme. Kvalitu a detaily prováděného díla kontrolujeme po celou dobu stavebních prací. Pracujeme pouze s nejlepšími specialisty v oboru.

 • Individuální přístup k zákazníkovi

  Každá zakázka se pro nás stává novou výzvou, a tak se Vám snažíme vyjít ve všem maximálně vstříc, ale dokážeme Vám samozřejmě odborně poradit a doporučit Vám to nejlepší řešení. Sdělte nám Vaši vizi a my Vám ji pomůžeme zrealizovat.

 • Kompletní realizace

  Nemusíte zajišťovat zvlášť veškeré dodavatele na jednotlivé práce, nechte vše na nás. Postaráme se o kompletní realizaci jakékoliv stavební úpravy včetně návrhu, dokumentace, splnění veškeré legislativy, samotné realizace až do finalizace a předání.

Zemní práce

Výstavba komunikací a chodníků

Naše stavební společnost se zabývá veškerou výstavbou komunikací a chodníků, pokládkou asfaltu či dlažby, opravou silnic a chodníků. Kompletní výstavba komunikací zahrnuje pokládku živice, ošetřování spár a výstavbu a rekonstrukci chodníků všech druhů. Výstavba komunikací je naší firmou realizována také včetně veškerých souvisejících služeb – zajišťujeme dopravní značení, inženýrské činnosti i geodetické práce.

Stavební práce

Stavební divize BJP company zajišťuje veškeré stavební práce, zejména výstavbu rodinných domů. Na základe Vašich představ Vám zrealizujeme buď kompletní stavbu domu,hrubou stavbu nebo pouze dílčí stavební práce a realizaci jednotlivých etap. Veškerý rozsah námi nabízených služeb řešíme se zákazníkem vždy individuálně a jsme schopni zajistit kompletní servis od projektu, hypotéky, stavebního povolení až po realizaci samotného objektu, jeho oplocení a konečných terénních úprav na pozemku. Kromě stálé nabídky našich typových domů nabízíme našim zákazníkům výstavbu dle jakéhokoliv projektu.

Typové projekty lze částečně upravit dle Vašich přání a požadavků nebo přenechat zpracování projektu našemu projektantovi. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů a na dodržování správného a bezpečného pracovního postupu. Samozřejmostí je použití moderní technologie zaručující co nejnižší náklady na provoz rodinného domu ať už z hlediska energetické náročnosti nebo následné běžné údržby samotné budovy. Uvažujete o stavbě rodinného domu a chcete se nezávazně poradit? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s Vámi probereme Vaše požadavky a nezávazně Vám zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci.

Elektromontáže

Naše společnost se zabývá elektromontážemi, zejména výstavbou veřejného osvětlení.
Každý rok vybudujeme 200 až 300 nových světelných bodů.

Zajišťujeme dodávku osvětlení od českého výrobce veřejného LED osvětlení Lamberga. Svítidla značky Lamberga se vyrábí z kvalitních komponentů. Na všechny produkty se používají švédské hliníkové korpusy, čipy od společnosti CREE, skleněné čočky vyrobené z českého skla značky Preciosa a předřadníky TRIDONIC. Led veřejné osvětlení je v dnešní době úspornou alternativou za klasické výbojkové veřejné osvětlení. Úspora energie dosahuje až 60% v závislosti na konkrétních výbojkách, výšce zavěšení a typu LED svítidla.

Veřejné osvětlení budujeme na cyklostezkách, přechodech pro chodce nebo dálnicích a silnicích. V rámci jednoho designu nabízíme množství variant, které se liší počtem diod, příkonem a optikou. Nabízíme zákaznické úpravy – povrchovou barvu svítidel, atypické LED čipy, regulace osvětlení.