BJP Company

BJP stavební divize

Hledáte spolehlivého dodavatele pro stavební práce a pro výstavbu rodinných domů? Společnost BJP Company má zkušenosti již od roku 2010. Firma samozřejmě neustále procházela dalším vývojem, a tak jsme naše služby během let úspěšného fungování postupně rozšiřovali. V současné chvíli Vám tedy kromě výstavby veřejného osvětlení nabízíme veškeré služby pozemního stavitelství, výstavby rodinných domů, developerských projektů a inženýrských sítí.

Půjčovna stavební techniky

Kladivo příklepové Hilti TE 2

Kladivo příklepové Hilti TE 2

efqwffeffewwwwwwwwwwwwwwwwwfwgrghethtrzkuzkzu...

k dispozici
Detail
od 215.00,- Kč
do 250.00,- Kč/den

Montážní plošina MP-13

Montážní plošina MP-13

Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku ...

k dispozici
Detail
od 850.00,- Kč
do 1000.00,- Kč/den

Vibrační válec NTC

Vibrační válec NTC

zukzkkuktfktktzt...

k dispozici
Detail
za 2.64,- Kč/den

Zemní fréza

Zemní fréza

emfoekfoefkekfeofkeofkeofkoefek...

k dispozici
Detail
od 285.00,- Kč
do 300.00,- Kč/den

BJP obaly

Hledáte spolehlivého dodavatele pro řešení balení Vašich výrobků? Obalová divize naší společnosti BJP Company se zabývá výrobou obalů pro bezpečné uchování Vašich výrobků pro jakékoliv obory podnikání. Rádi Vám poskytneme veškeré poradenství v této problematice a zajistíme vše až po dodání. Obaly je možné dodat buď samostatně dle Vašich požadavků, či výrobky balit přímo u nás s následným dodáním na místo určení.